Piknik Rodzica Zastępczego w Centrum Wspierania Rodzin SWOBODA

W ostatnim czasie wolontariusze Naszej Fundacji mieli przyjemność spotkać się z naszymi utalentowanymi dziećmi po raz kolejny, lecz tym razem, nie oglądając ich talenty,

a ciesząc się wspólnie spędzonym czasem w trakcie obchodów Dnia Rodzica Zastępczego. Został on zorganizowany przez Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” oraz Fundację Wspierania Rodzin „Niebieski koralik”. W festynie wzięły udział rodziny zastępcze spokrewnione, niezawodowe i zawodowe z Poznania oraz kandydaci uczestniczący w szkoleniach przygotowujących do pełnienia funkcji rodziców zastępczych, pełnoletni wychowankowie pieczy zastępczej, dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej oraz dzieci biologiczne rodziców zastępczych. Nasi wolontariusze Fundacji Małe Szczęścia uczestniczyli w roli sponsorów placówki, co było dla nas kolejny rok z rzędu ogromnym wyróżnieniem.

Atrakcje jakie czekały na wszystkich uczestników tego wyjątkowego święta to m.in: malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, tworzenie zwierzątek z balonów, kącik gier planszowych, kącik plastyczny, kącik tworzenia biżuterii, kwiatów z filcu, decupage’u. Największa atrakcją okazały się: występ iluzjonisty Michaela Allena oraz Elżbiety Mizerskiej, która poprowadziła dla nas konkurs„ Jaka to melodia?”

PART_1529309797350

IMG_1343

PART_1529309617467

Back to Top